Righteous Kill

Android için Macera Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 246 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Righteous Kill; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz, Şair Killer'ın intikamına tanık olacağınız macera ve strateji öğelerini harmanlayan bir mobil oyundur.

Righteous Kill; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz, Şair Killer'ın intikamına tanık olacağınız macera ve strateji öğelerini harmanlayan bir mobil oyundur.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda Hunt isimli karakteri yönetiyorsunuz. Oyunda Çeteci tarzında işlenmiş bir cinayeti aydınlatmalısınız. bunun için size verilen görevleri yerine getirmeli ve ipuçlarını toplamalısınız. Erdemli katili parmaklıklar ardına koyacak mısınız? Her şey sizin elinizde.

Righteous Kill oyunu içerisinde; 71 mekan arama, 15 hareketli seviyeler, Hızlı ve tempolu oyun yapısı, Etkileyici grafik ve ses efektleri, 15 dedektif temalı mini oyunlar, Büyüleyici hikaye, Oyun Merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Righteous Kill indir
DİĞER SÜRÜMLER